Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı Günümüz de her geçen gün yeni iş sahaların ve beraberinde yeni şirketlerin kurulması ile rekabet elde etmek için birçok firmalar ortaya çıkmaktadır. Kimisi Şirket statüsünde kimisi öncü firmalar kimisi de şahıs firmaları. İş sahalarının sahipleri bu noktada kurumsal ortamlar da veya en iyi en gözde mekanları tercih etmektedir. Ofis taşımacılığı hizmetleri de bu şirketler ve binalar sayesinde hareketlilik kazanmaktadır.

Şirketimiz 1996 yılından bu yana sektörde önemli başarılara imza atmış firmalardan birisidir. Özellikle İstanbul ve Anadolu yakasının Çekmeköy bölgesinde kurumsal taşımacılık hizmetleri ile adını hemen hemen tüm şirketlere duyurmuştur.

Ofis taşımacılığının Google ve Yandex arama motorundaki diğer eş anlamı Alibaba nakliyat diyebiliriz. Lakin sektörümüzde isim kullanma gibi korsanlıklar söz konusu olsa da firmamızın bilinirliği birçok özelliği ile netlik kazanmaktadır. Firmamız sizlere istediğiniz kadar referans sunabiliriz

Ofis Taşımacılığı Şirketi Alibaba Nakliyat

Evet, ülkemizde her sektörde kendisini ispatlamış birçok firma görebiliriz. Kimisi inşaat sektöründe kimisi emlak sektöründe kimisi de nakliyat sektöründe kendisini ispatlamış ve tüm Türkiye’ye marka olmuş firmalar görebiliriz.

İşte nakliye hizmetleri konusunda da Alibaba nakliyat diyebiliriz. Özellikle son yıllarda kulelerin dikilmesi ile birçok kurumsal şirket normal apartman dairelerinden bu plazalara taşınma sürecine girmiştir. İşte tam bu noktada şirket taşımacılığı, ofis taşımacılığı hizmet alımı devreye girmektedir. Bu şekilde Alibaba ofis taşıma firması ile tanışabilirsiniz.

Ofis Taşıma Hizmet Alımı Nasıl Olur?

İlk olarak yapmanız gereken firmamıza ile iletişime geçmeniz.  Bundan sonraki süreç kolaydır. Firmamız tarafından ön bir tanışma ve expertiz organizasyonu yapılarak taşınacak malzemelerin listesi hazırlanıyor. Taşınacak mesafeler, kat oranlar vs… detaylar görüşülerek taşımacılık işlemleri için zaman, plan ve program hazırlanılıyor.  Alibaba nakliyat firması olarak her zaman sağlam ve kalifiyeli elemanlarımız ile geniş araç filosu eşliğinde ofis taşıma hizmetini sizlere sunuyoruz. Firmamız tüm ofis taşımacılık hizmetlerinde her zaman güvenli çalıştığı için Alibaba sigorta güvencesi ile tüm eşyalarınızı sigortalamaktadır.  Sizde firmamız ile ofis taşıma hizmetlerinden faydalanmak isterseniz tek yapmanız gereken firmamızın kurumsal web adresinden ofis taşımacılığı hizmeti ile alakalı olan bölüme tıklayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ofis Taşımacılığında ücretsiz expertiz yapılıyor mu?

Bizimle iletişimize geçtiğinize bir ön tanışma ve expertiz çalışması yapılmaktadır.

İstanbul içi ofis taşıma fiyatları ne kadardır?

Ofis taşıma işleminde fiyat eşyanıza ve mesafeye göre değişkenlik gösterir, en doğru fiyat için bizi arayın.

Ofis taşımada paketleme hizmeti nasıl yapılır?

Eşyalarınızın zarar görmemesi adına en uygun şekilde paketleme işlemi profesyonel ekibimizce gerçekleştirilmektedir.

Ofis Taşımacılığında Sigorta neleri kapsıyor

Tarafımızca yapılan taşıma işlemi sırasında oluşan herşeyi kapsamaktadır.

Şehirler arası ofis taşıma hizmeti var mi?

Evet şehirler arası ofis taşıma hizmetimiz mevcuttur.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0532 289 35 66