Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda şirketler arasında değişkenlik durumu olurken bizde her zaman profesyonel ekip ile en kullanışlı malzemeler ile 7/24 en donanımlı araçlarla hizmet vermekteyiz. Şirketimiz Since 1996 yılında kurulmuş bünyesinde faaliyet gösteren 4 küçük araç 2 büyük araç ile Çekmeköy ilçemizde Alemdağ, Ömerli, Taşdelen, Polenezköy ve Çavuşbaşı gibi yakın yerlerse ev iş yeri Ofis şirket ve villa gibi alanlarda çalışma yapmaktadır.

1996 yılında yakın çevre de yapılan ev taşımalarında birçok olumsuzluk gördük. Bu çalışmaları en profesyonel şekilde yapmak için O kötü nakliyecilerin bize böyle bir fırsat sunmasına vesile oldular. 1996 yılında başlattığımız çalışma bugünlerde çağımızın daha üst seviyelerinde hak edilen müşterilere sunulmaktadır. Hakkımızda duyulan her şey dahil sigortalı bir şekilde ev taşıma işlemleri ve bir-çok nakliyeye dahil olduk.

Hakkımızda Misyon

Geçmişten geleceğe bölgenin sahibi olduğu kültürel zenginlikleri kullanan, temel değerlerinden taviz vermeden çağdaş sanat, bilim ve teknoloji alanında donanımlı, değişime ve gelişime açık birikimlerini toplum yararına kullanan Evden Eve Nakliyat olmaktan onur duyulan bir Nakliyat Şirketi olmaktır.

Hakkımızda Vizyon

Ülkemiziz ve bölgenin gelişimine fikir, düşünce, teknoloji geliştirme ve uygulama açısından katkı sağlamak, Evden Eve Nakliyat olmanın temellerini atarak ileride cazip ve bölgesinde lider bir Nakliye Şirketi olmaktır.

0545 506 60 66